Producent falowników z Poznania – o firmie Spirvent

Jesteśmy polską firmą z Poznania specjalizującą się w badaniach i produkcji systemów przetwarzania energii pochodzącej z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) i efektywnego zarządzania nią. Efektem naszej pracy są innowacyjne rozwiązania, które zmieniają oblicze przemysłu, rolnictwa, znajdują zastosowanie również w wielu instytucjach publicznych i gospodarstwach domowych. Jako wiodący producent falowników w naszym kraju dostarczamy Klientom unikatowe produkty. Naszą pozycję na rynku zawdzięczamy również owocnej współpracy z czołowymi firmami zajmującymi się OZE.

Spirvent to zespół kompetentnych specjalistów, dla których elektroenergetyka jest nie tylko codzienną pracą, ale też pasją. Jesteśmy świetni w swoim fachu, znamy doskonale wymagania rynku, jak również potrzeby z zakresu ochrony środowiska naturalnego. Dla firmy Spirvent pracują wynalazcy będący doktorantami i inżynierami Politechniki Poznańskiej. Bazując na swoim gruntownym wykształceniu oraz zdobytym doświadczeniu zawodowym, proponują oni kreatywne rozwiązania, które są wdrażane w oparciu o kapitał polskich przedsiębiorców.

Zawsze na pierwszym miejscu jest dla nas dobro Klientów oraz ich potrzeby i wymagania.

Misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie naszym Klientom urządzeń i technologii do efektywnego pozyskiwania energii ze źródeł OZE powstałych z wykorzystaniem polskiej myśli technicznej. W związku tym produkujemy inwertery fotowoltaiczne nowej generacji: zintegrowane, inteligentne, skalowalne dla instalacji domowych i przemysłowych. Utrzymujemy doskonałe relacje z dostawcami, integratorami i instalatorami gotowych rozwiązań OZE.

Pracownicy

Z przyjemnością i dumą przedstawiamy Państwu naszych pracowników. Dokładamy wszelkich starań, by wszyscy pracownicy czuli się dobrze w naszej firmie – również dzięki temu, że stwarzamy dobre warunki do rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kwalifikacji. Cieszy nas również fakt, że nasz zespół tworzą ludzie z inicjatywą, niebojący się w pracy nowych wyzwań.
pracownik

Łukasz Tylkowski

Prezes Zarządu Spirvent sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Elektrycznego w zakresie Automatyki i Robotyki oraz Wydziału Informatyki. W Spirvent od 2014 roku.

O NAS

Marta Mróz

Asystentka Zarządu/ Kierownik Administracji

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku politologia spec. administracja samorządowa. W Spirvent od lutego 2016 roku.

pracownik

Marcin Lipiński

Dyrektor ds. Kluczowych Klientów

Absolutorium ze specjalizacji Mechatronika na Politechnice Poznańskiej. W SPIRVENT od początku 2017 roku.

pracownik

Damian Hoffmann

Obsługa Klienta, Serwis
Koordynator Projektu Smart Energy PGE

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W Spirvent od stycznia 2018 roku.

O NAS

Danuta Konieczka

Starszy informatyk

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka. W Spirvent od września 2015 roku.

O NAS

Kamila Laskowicz-Czaja

Specjalista ds. Marketingu i Koordynacji Szkoleń

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Biologia. W Spirvent od października 2017 roku.

pracownik

Piotr Szafałowicz

Specjalista ds. Finansów i Administracji

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W Spirvent od grudnia 2015 roku.

Aktualności

Korzyści z zastosowania falownika Wolta dla użytkowników i instalatorów

Falowniki Wolta zostały wyprodukowane przez polską firmę Spirvent w dwóch wariantach: jedno- i trójfazowym. Domyślnie zostały przystosowane do współpracy z polskimi sieciami elektroenergetycznymi, co jest bardzo wygodne zarówno z punktu widzenia użytkownika, jak i instalatora.
Read More
zalety inwerterów solarnych Wolta

Poznaj główne zalety inwerterów solarnych Wolta do fotowoltaiki

Inwerter solarny to jeden z najważniejszych elementów systemów fotowoltaicznych. Obecnie nie musimy już poszukiwać inwerterów i zagranicznych producentów, ponieważ możemy nabyć je od polskiej firmy Spirvent. Produkuje ona falowniki zaprojektowane przez polskich inżynierów, które są całkowicie przystosowane do warunków atmosferycznych panujących w naszym kraju. Warto przekonać się, dlaczego to właśnie te urządzenia warto zastosować w...
Read More
Inwerter fotowoltaiczny - jedno- czy trójfazowy

Inwerter fotowoltaiczny – jedno- czy trójfazowy?

Wielu prywatnych inwestorów, którzy planują montaż instalacji fotowoltaicznej, zastanawia się, czy wybrać inwerter jedno- czy może trójfazowy. Najczęściej inwertery o mocy do 5 kW są jednofazowe, a wszystkie powyżej tej wartości – trójfazowe. Niemniej zdarzają się przypadki inwerterów fotowoltaicznych trójfazowych o mniejszej mocy. Jak zatem podjąć decyzję dotyczącą doboru odpowiedniego inwertera?
Read More
falownik dragon

Nowe falowniki w ofercie Spirvent!

Dragon jednofazowy i trójfazowy oraz trójfazowy Husar to falowniki, które od od marca 2018r. są w naszej ofercie. Falowniki posiadają wyświetlacz oraz wbudowany rozłącznik DC. Nowe inwertery są zoptymalizowane pod kątem wydajnej i bezawaryjnej pracy. Idealnie pasują do projektów przetargowych. Dragon i Husar są kolejnymi falownikami z Systemu Wolta (chmura), które dzięki innowacyjnym algorytmom sterowania...
Read More
Wyróżnienie dla falownika trójfazowego Julia 7-10 kW

Wyróżnienie dla falownika trójfazowego Julia 7-10 kW

Bardzo dziękujemy za Państwa obecność na targach ENEX w Kielcach w dniach 28.02-1.03.2018 roku. Informujemy, że otrzymaliśmy wyróżnienie za falownik trójfazowy Julia 7-10 kW. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Marcin Lipiński.
Read More
OBECNOŚĆ NA TARGACH RENEXPO POLAND 2017

OBECNOŚĆ NA TARGACH RENEXPO POLAND 2017

Było nam bardzo miło Państwa gościć przy naszym stanowisku na targach w Warszawie. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie nowym inwerterem trójfazowym Wolta Julia 10 kW. Jednocześnie informujemy, że prace nad falownikiem Wolta 10 kW zostały zakończone, a już wkrótce pojawi się on w sprzedaży.  
Read More
Fotowoltaika po tajwańsku

Fotowoltaika po tajwańsku

Każdego roku w Tajpej na Tajwanie odbywają się duże targi elektroniczne. W tym roku przypadły one na 12-13 października. Łukasz Tylkowski prezes Spirvent sp. z o.o., jako jedyny przedstawiciel polskiej firmy produkującej falowniki fotowoltaiczne miał możliwość uczestnictwa w owych targach. Była to wizyta oficjalna, organizowana przez TAITRA biuro Rządu Tajwanu po uzgodnieniu z Rządem Polskim. Skąd pomysł na wyjazd w...
Read More
spotkanie z mieszkańcami

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Kiełczygłów

Gmina Kiełczygłów rozpoczyna przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje proekologiczne dla swoich mieszkańców poprzez projekt pt. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych mieszkańców gminy Kiełczygłów”. Program jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Planowana inicjatywa dotyczy instalacji fotowoltaicznych i jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie mieszkańców tematyką Odnawialnych Źródeł...
Read More
Pekin zdobyty!

Pekin zdobyty!

Mamy przyjemność poinformować, że w zawodach robotów RobotChallenge 2017, które odbyły się 4-6 sierpnia 2017 roku w Pekinie, członek zespołu Spirvent Mariusz Pałubicki zdobył tytuł Mistrza Świata w kategorii Linefollower! Gratulujemy! Zwycięzki przejazd robota można GRINCH można zobaczyć pod tym linkiem. Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem zamieszczonym  GLOBEnergia + 08/2017
Read More
Facebook