Części do instalacji fotowoltaicznych dla inwestorów – kto nam zaufał?

Firma Spirvent, ceniony producent falowników, ma swoim koncie liczne zrealizowane projekty, w tym te z wykorzystaniem niezawodnych i bardzo cenionych przez Klientów inwerterów Wolta do paneli fotowoltaicznych. Bardzo cieszy nas fakt, że kolejne firmy, instytucje i jednostki samorządu terytorialnego obdarzają zaufaniem naszą firmę. Aby satysfakcja Klientów była jeszcze większa, stale ulepszamy nasze produkty i pracujemy nad kolejnymi innowacyjnymi rozwiązaniami, współpracując z uznanymi ośrodkami naukowymi. Jesteśmy przekonani, że nowoczesne instalacje fotowoltaiczne są rozwiązaniem na miarę XXI wieku – efektywnym i ekologicznym, do którego przekonywać się będzie coraz więcej naszych rodaków.
rząśnia
emabo
agrobex

Falowniki jednofazowe i trójfazowe (inwertery) – nasze certyfikaty

Nasza firma jest certyfikowana przez Polskie Sieci Energetyczne, co gwarantuje poprawne działanie oferowanego przez nas sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z certyfikatami, jakie uzyskał m.in. nasz fotowoltaiczny inwerter sieciowy (falownik) Wolta oraz bezprzewodowe mierniki przepływu prądu Watta. Dzięki tym urządzeniom instalacje fotowoltaiczne działają niezawodnie niezależnie od okoliczności. Proponowane przez falowniki jednofazowe i trójfazowe oraz mierniki przepływu prądu produkowane są w oparciu o obowiązujące normy, w tym dyrektywy UE, oraz standardy jakości dotyczące tego rodzaju urządzeń.

Świadectwo zgodności

certyfikat

Deklaracja CE Wolta 5-10 kW

Deklaracja

Deklaracja CE Wolta 2 3 4 kW

Deklaracja

Deklaracja CE Watta

DeklaracjaDeklaracja CE Flara

Deklaracja norm-EN50438-i-VDE0126-1-1 dla inwertera Wolta 2 / 3 / 4 kW

Deklaracja

Deklaracja norm-EN50438-i-VDE0126-1-1 dla inwertera Wolta 5-10 kW

Deklaracja

Deklaracja i wyniki badań harmonicznych inwertera Wolta 2-3-4 kW

zgodność harmoniczna

Instalacje fotowoltaiczne: zwrot z inwestycji

Koszt inwestycji 4 kW dla domu jednorodzinnego jest stosunkowo niewysoki. Wynosi około 25 tysięcy złotych. Co jest bardzo istotne- istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na instalację do 80 % ceny (z dotacji celowej z jednostek samorządu terytorialnego, które dysponują środkami).
Korzystając z instalacji fotowoltaicznej, można liczyć na obniżenie wysokości rachunków nawet o 85%. Biorąc pod uwagę, że to jednorazowa inwestycja, której pozytywne skutki odczuwać będą Państwo przez lata, czysty zysk i ulga w codziennych wydatkach dla całej rodziny.

System Wolta: dla inwestorów

Warto wiedzieć, jeśli są Państwo zainteresowani instalacją systemu fotowoltaicznego, że po montażu nie wymaga on już dokupowania dodatkowego sprzętu ani ponoszenia żadnych nakładów finansowych. Nie potrzebuje też regularnego serwisu.

Dodatkowe plusy to ochrona dachu przed zniszczeniem oraz dodatkowa warstwa izolacji cieplnej.

Istotnym elementem, niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania systemu, jest inwerter, inaczej falownik. Za jego produkcję na rynku odpowiadają nie tylko firmy zagraniczne m.in. z Niemiec czy Chin, ale co najważniejsze: także z Polski. Firmą wyspecjalizowaną w produkcji falowników jest nasze przedsiębiorstwo Spirvent – polski producent inwertera Wolta, przewyższającego inne czołowe marki swoimi parametrami, jakością oraz wykonaniem. Jednym z największych zalet naszego inwertera fotowoltaicznego jest dostosowanie technologii do warunków atmosferycznych przeważających w naszej szerokości geograficznej, co dodatkowo zwiększa wydajność i przede wszystkim bezpieczeństwo produktu. Zapewniamy także 5 lat gwarancji i serwis producenta na terenie Polski.
INWESTOR

Instalacje fotowoltaiczne z inwerterem sieciowym Wolta oraz miernikiem przepływu prądu Watta mogą być zarządzane poprzez komputer, tablet czy smartfon – na monitorach tych urządzeń jest przedstawiana sytuacja energetyczna domu, firmy bądź gospodarstwa zasilanego przez naszą elektrownię słoneczną.

System wysyła również alerty, które informują o nietypowych zdarzeniach w instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu można od razu zlokalizować i naprawić każdą najdrobniejszą usterkę, i co z tym idzie – zapobiec w ten sposób wystąpieniu poważniejszych awarii.

system BMS
INWESTOR
INWESTOR

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane zakupem naszych produktów.

Facebook