Please install and activate the "Revolution Slider" plugin to show the slides.

SYSTEM WOLTA

PRODUKT JAKO SYSTEM
INWESTOR

Oferowany przez firmę Spirvent inwerter Wolta jest częścią większego systemu instalacji fotowoltaicznej do produkowania i zarządzania energią elektryczną w warunkach domowych i przemysłowych. Jego najważniejszymi zaletami są: innowacyjność (możliwość regulowania mocy), szyfrowanie transmisji danych, pośredni pomiar prądu, dostęp w czasie rzeczywistym do pomiaru mocy, niski pobór mocy na potrzeby własne (<1W), bezprzewodowe połączenie z internetem, realizowanie funkcji Smart Home oraz wysoka jakość pomiaru. Technologia, na bazie której powstał nasz produkt, opiera się na nowoczesnych technologiach procesowych, wykorzystujących wysoką jakość odczytu z możliwością szybkiego i efektywnego przesyłania danych. Każde z urządzeń jest jednostkowo kalibrowane i sprawdzane przez specjalny dział firmy Spirvent, z użyciem sprzętu pomiarowego najwyższej klasy dokładności.

 

NISKI PRĄD UPŁYWU

Inwerter Spirvent Wolta 2 / 3 / 4 kW to wyjątkowe urządzenie. Posiada zoptymalizowane filtry od  strony AC, pobierające około 20 VA przy podłączeniu urządzenia. Może współpracować bez problemów ze standardowym zabezpieczeniem różnicowo-prądowym. Nasze zarządzanie prądem upływu minimalizuje zagrożenie pożaru instalacji.

Efektywność i wygoda

Urządzenie zaczyna pracę już od 50 V, a pracuje do 45 V. Jest zasilane ze strony AC, co ułatwia instalację i inspekcje. Ma także niski pobór własny mocy – 2 W. Chłodzenie konwekcyjne, konstrukcja, zastosowane elementy i sterowanie sprawia, że inwerter jest praktycznie bezgłośny.

Produkt polski

Inwerter produkowany jest zgodnie z polską myślą techniczną. Zaprojektowali go polscy inżynierowie i naszym głównym rynkiem zbytu jest obecnie nasz kraj.
Z takiej polityki Spirventu wynika dla użytkownika w kraju dodatkowa korzyść w postaci pełnej osiągalności serwisu, tak teraz, jak i w przyszłości. Nasi partnerzy mogą również liczyć na elastyczność i przede wszystkim na szybkość reakcji zespołu konstrukcyjnego, na przykład, gdyby wymagana była dodatkowa funkcjonalność czy ulepszenie systemu.

Rozbudowane zabezpieczenia

Inwerter ma wyjątkowo dużą liczbę zabezpieczeń m.in. programowalnych: (monitoring izolacji, prądu upływu, błędu uziemienia oraz sieci, ochrona przeciwprzepięciowa AC, ochrona zwarcia AC oraz termiczna, detekcja pracy wyspowej, klasa ochronności przeciwporażeniowej I, klasa ochrony przepięciowej III). Działa inteligentnie, np. w razie wystąpienia zbyt wysokiego prądu po stronie DC, a dodatkowo nie przetwarza nadmiarowej mocy, która mogłaby go uszkodzić.

Unikalność w skali światowej

Inwerter Wolta uzyskał opinię z Politechniki Poznańskiej stwierdzającą jego unikalność w skali światowej, w zakresie czasowym 1 roku, w zakresie rozwiązania dotyczącego zarządzania prądem upływu. Zaświadczenie to w sposób istotny honoruje wyjątkową cechę systemu, jaką jest podwyższone bezpieczeństwo eksploatacji systemów PV z naszymi inwerterami.

Zaawansowana obsługa

Wolta oferuje bardzo zaawansowaną obsługę od strony informatycznej. Nasze dashboardy wyświetlają dane z chmury, co jest stabilniejsze i bezpieczniejsze niż serwowanie danych z inwertera. Wolta prezentuje dane także w sieci lokalnej, wprost z modułu Flara.

Nowoczesne API do chmury

Spirvent przygotował dla partnerów biznesowych wydajne i nowoczesne API do chmury, dające łatwość integracji z rozwiązaniami innych firm (standard json).

Inwerter rośnie wraz z instalacją

Cechą wyróżniającą inwertery Wolta jest opcja dokupienia upgrade’u mocy od 2 do 4 kW, lub od 5 aż do 10 kW. Można zatem planować rozwój instalacji przy wykorzystaniu tego samego urządzenia, bez konieczności jego wymiany.

Pulpity klienta

Pulpity klienta są efektownie zaprojektowane, ale przede wszystkim dają ergonomiczny wgląd w wiele parametrów i w historię pracy.

Komunikacja bezprzewodowa

Moduły fotowoltaiczne firmy Spirvent komunikują się bezprzewodowo, używając pasma 2,4 GHz w technologii NRF, stosowanej w telemetrii przemysłowej. Jest także możliwość komunikacji przewodowej RS485.

Please install and activate the "Revolution Slider" plugin to show the slides.

Niezawodność naszych inwerterów

Inwerter jest sercem domowej elektrowni

Inwerter sieciowy zamienia prąd stały, produkowany przez panele fotowoltaiczne, na zmienny – dlatego tak ważna jest jakość tego urządzenia. Ma ona kluczowe znaczenie w sprawnym funkcjonowaniu całej przydomowej (lub przemysłowej) instalacji. Dzięki jego niezawodności mamy gwarancję, że wszystkie pozostałe komponenty będą funkcjonować bez zarzutu.

Innowacyjna technologia

Zastosowanie innowacyjnej technologii zapewnia nam bezpieczeństwo związane z wykluczeniem ryzyka pojawienia się tzw. prądu upływu – czyli energii pojawiającej się poza instalacją. Inwerter Wolta posiada własne zabezpieczenia, które każdego dnia przed uruchomieniem, sprawdzają stan izolacji poszczególnych elementów całego systemu. W momencie wykrycia nieprawidłowości informacja przekazywana jest do panelu użytkownika.

Niezawodność i efektywność

O niezawodności i efektywności instalacji fotowoltaicznej decyduje także skuteczność, z jaką niezużyta energia jest oddawana do sieci. A to jedno z głównych zadań inwertera, w którym Wolta spisuje się bez zarzutu. Jego oprogramowanie rozpoznaje ile urządzeń w danym momencie chce odprowadzić energię i dostosowuje swoją pracę do sytuacji. Pozostawiając część przepustowości innym urządzeniom, sam oddaje wyprodukowaną energię nieprzerwanie. Dzięki niemu instalacja pracuje bardziej harmonijnie i efektywnie.

Please install and activate the "Revolution Slider" plugin to show the slides.

Nasz serwis: 5 dni na terenie kraju (godz. 8-16)

Serwis to jeden z ważnych elementów dotyczących użytkowania danego sprzętu. Stawiamy przede wszystkim na jakość, profesjonalizm i szybkość wykonywanej usługi serwisowej. Z uwagi na fakt, że oferowany przez naszą firmę produkt jest stworzony przez polskich inżynierów – zapewniamy pełen serwis przez certyfikowanych instalatorów na terenie całego kraju.

Instalatorzy są przez nas odpowiednio przeszkoleni w zakresie montażu i naprawy najczęściej występujących awarii. Mają możliwość bezpośredniej konsultacji z producentem podczas wizyt serwisowych. W skrajnych przypadkach, gdy ta droga okaże się niewystarczająca, przedstawiciel firmy Spirvent oceni na miejscu, u właściciela instalacji, na czym polega problem i podejmie stosowne działania w celu jego zniwelowania. To znacząco skraca czas, w którym instalacja nie pracuje, a więc ogranicza straty.

Please install and activate the "Revolution Slider" plugin to show the slides.

Fotowoltaika: szkolenia dla montażystów i serwisantów

Wszyscy instalatorzy, którzy zajmują się montażem inwerterów Wolta, a także późniejszym ich serwisem, gwarancyjnym i pogwarancyjnym, odbywają szkolenia organizowane bezpośrednio przez producenta – firmę Spirvent. To pozwala na dokładne zapoznanie się ze wszystkimi zaletami urządzenia i poznanie go w stopniu zaawansowanym, tak by w przyszłości bez problemu radzić sobie z występującymi trudnościami. Dzięki szkoleniom montaż i serwis inwerterów Wolta przebiega bardzo efektywnie i bezproblemowo.

Zapraszamy na szkolenie 26-27 lipca 2018 r.

Zapraszamy na szkolenie na certyfikowanego instalatora SPIRVENT, które odbędzie się w dniach 26-27 lipca 2018 r. Uczestnicząc w szkoleniu SPIRVENT można uczyć się od najlepszych podnosząc swoje kwalifikacje, a tym samym więcej zarabiać. Poniżej szczegóły.

PLAN SZKOLENIA

28.05.2018 r.

Prowadzący: Kamila Laskowicz-Czaja- Specjalista ds. marketingu i koordynacji szkoleń
9.30- 10.00- Powitanie uczestników. Misja SPIRVENT i jego produkty

Prowadzący: Maciej Dolata- Prezes Zarządu Siliton
10.00- 10.45- Instalacje fotowoltaiczne ogólnie
10.45- 11.00- Przerwa kawowa
11.00- 14.00- Dobór i projektowanie systemów fotowoltaicznych
14.00- 14.45- Przerwa obiadowa
14.45- 16.30- Praktyczne elementy montażu

19.00- Wspólna kolacja

29.05.2108 r.

Prowadzący: Kamila Laskowicz-Czaja- Specjalista ds. marketingu i koordynacji szkoleń
8.30- 9.00- Powitanie uczestników, wprowadzenie

Prowadzący: Łukasz Tylkowski- Prezes Zarządu SPIRVENT
9.00- 10.00- Z nami wygrasz przetarg:
1. Jak dobrze napisać SIWZ (Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia)
2. Zalety dla gmin
3. Rola Projektantów w instalacji PV

Prowadzący: Marcin Lipiński- Kierownik Projektów ds. Gmin
10.00- 11.00- System Wolta
11.00- 11.15- Przerwa kawowa
11.15- 12.30- Montaż urządzeń SPIRVENT
12.30- 14.00-Konfiguracja systemu SPIRVENT
14.00- 14.45- Przerwa obiadowa
14.45- 15.30- Serwis instalacji
15.30- 16.00- Test oraz wręczenie certyfikatu i nagrody

Miejsce szkolenia

Siedziba firmy SPIRVENT (Pokrzywno 4A, 61-315 Poznań)

Zgłoszenie

W celu wzięcia udziału w szkoleniu zgłoszenie może nastąpić telefonicznie lub pocztą elektroniczną.
tel. 536 405 408
e-mail [email protected]
Potwierdzenie zgłoszenia zawiera szczegóły organizacyjne i jest wysyłane min. 3 dni przed rozpoczęciem szkolenia.
Zgłoszenie jest wiążące dla obu stron i stanowi podstawę do wystawienia faktury przez firmę SPIRVENT.

Opłata

700,00 brutto (bez noclegu)
860,00 (z jednym noclegiem w pokoju jednoosobowym)

Opłatę należy uiścić na rachunek o numerze:
49 1020 4027 0000 1102 1279 0210
„Spirvent sp. z o.o.” sp. k.
ul. Polna 2C, 64-600 Oborniki
w tytule wpisując „Opłata za szkolenie” + imię i nazwisko uczestnika/uczestników

Cena szkolenia obejmuje:
– Udział w dwudniowym szkoleniu
– Śniadania (opcja z noclegiem), obiady i kolację
– Napoje oraz przekąski podczas przerw kawowych
– Noclegi (opcja z noclegiem)
– Przewodnik instalatora SPIRVENT
– Oprogramowanie i materiały techniczne SPIRVENT na karcie USB
– Sondę serwisową
– Certyfikat ukończenia szkolenia
– Voucher 10% zniżki na zakup sprzętu SPIRVENT. Szczegóły w regulaminie vouchera
– Możliwość wylosowania lub zakupienia książki „Instalacje fotowoltaiczne” Bogdana Szymańskiego z autografem w promocyjnej cenie

Nocleg

Hotel Księcia Józefa
ul. Ostrowska 391/393
61-312 Poznań

Rezygnacja

Rezygnację należy zgłosić najpóźniej 7 dni przez rozpoczęciem szkolenia telefonicznie lub pisemnie. Opłata w takiej sytuacji jest zwracana. W przypadku niedotrzymania terminu rezygnacji z uczestnictwa lub braku udziału w seminarium, pobierana będzie pełna opłata.

Odwołanie szkolenia
W przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń, SPIRVENT zastrzega sobie prawo do odwołania szkolenia, a tym samym powiadomieniu uczestników oraz pełny zwrot opłaty.

Please install and activate the "Revolution Slider" plugin to show the slides.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI