O nas

Nasz zespół

Spirvent to polska, doświadczona i sprawdzona firma badawczo-produkcyjna, która oferuje systemy umożliwiające przetwarzanie i zarządzanie energią z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).
Firma wprowadza nowoczesne i przełomowe rozwiązania, które znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, rolnictwie, instytucjach publicznych jak i gospodarstwach domowych, będąc wiodącym, polskim producentem energoelektroniki. Proponuje metody unikatowe zarówno w Polsce, jak i na świecie, współpracując z czołowymi firmami zajmującymi się OZE.
Spirvent tworzy zespół doskonale wykształconych pasjonatów energoelektroniki, którzy nie tylko są otwarci na wymagania rynku, ale i czują potrzebę ochrony środowiska naturalnego. Wynalazcami pracującymi w Spirvencie są głównie doktoranci i inżynierowie Politechniki Poznańskiej. Stawiają na własne rozwiązania wykorzystując zdobyte wykształcenie jak i doświadczenie, w oparciu o kapitał polskich przedsiębiorców.
SPIRVENT dbając o dobro swoich Klientów dostosowuje się do Ich potrzeb i wymagań.

Misja

Dostarczanie urządzeń i technologii do efektywnego pozyskiwania energii ze źródeł OZE z wykorzystaniem polskiej myśli technicznej. Misja ta realizowana jest głównie w produkcji Inwerterów nowej generacji, zintegrowanych, inteligentnych, skalowalnych dla instalacji od domowych do przemysłowych. Cel ten jest osiągany w oparciu o relacje partnerskie z dostawcami, integratorami i instalatorami gotowych rozwiązań OZE.

Pracownicy

pracownik

Łukasz Tylkowski

Prezes Zarządu Spirvent sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Poznańskiej Wydziału Elektrycznego w zakresie Automatyki i Robotyki oraz Wydziału Informatyki. W Spirvent od 2014 roku.

pracownik

Marcin Lis

Dyrektor Działu RnD

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Robotyka i Automatyka. W Spirvent od 2014 roku.

pracownik

Mariusz Jankowski

Dyrektor Techniczny i Członek Zarządu Spirvent sp. z o.o.

Absolwent Politechniki Poznańskiej, mgr inż. mechanik. W Spirvent od października 2016 roku.

O NAS

Marta Mróz

Asystentka Zarządu/ Kierownik Administracji

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku politologia spec. administracja samorządowa. W Spirvent od lutego 2016 roku.

pracownik

dr inż. Adam Owczarkowski

Kierownik Prac Rozwojowych związanych z projektami NCBiR

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Automatyka i Robotyka. W Spirvent od czerwca 2017 roku.

pracownik

Marcin Lipiński

Kierownik Projektów ds. Gmin

Absolutorium ze specjalizacji Mechatronika na Politechnice Poznańskiej. W SPIRVENT od początku 2017 roku.

pracownik

Damian Hoffmann

Koordynator Projektu Smart Energy PGE

Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. W Spirvent od stycznia 2018 roku.

pracownik

Mariusz Nicpoń

Obsługa klienta, Serwis

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunku Mechatronika. W Spirvent od czerwca 2016 roku.

O NAS

Danuta Konieczka

Starszy informatyk

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Informatyka. W Spirvent od września 2015 roku.

O NAS

Kamila Laskowicz-Czaja

Specjalista ds. Marketingu i Koordynacji Szkoleń

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Biologia. W Spirvent od października 2017 roku.

pracownik

Piotr Szafałowicz

Specjalista ds. Finansów i Administracji

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W Spirvent od grudnia 2015 roku.

Aktualności

Wyróżnienie dla falownika trójfazowego Julia 7-10 kW

Wyróżnienie dla falownika trójfazowego Julia 7-10 kW

Bardzo dziękujemy za Państwa obecność na targach ENEX w Kielcach w dniach 28.02-1.03.2018 roku. Informujemy, że otrzymaliśmy wyróżnienie za falownik trójfazowy Julia 7-10 kW. Wyróżnienie w imieniu firmy odebrał Marcin Lipiński.
Read More
OBECNOŚĆ NA TARGACH RENEXPO POLAND 2017

OBECNOŚĆ NA TARGACH RENEXPO POLAND 2017

Było nam bardzo miło Państwa gościć przy naszym stanowisku na targach w Warszawie. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie nowym inwerterem trójfazowym Wolta Julia 10 kW. Jednocześnie informujemy, że prace nad falownikiem Wolta 10 kW zostały zakończone, a już wkrótce pojawi się on w sprzedaży.  
Read More
Fotowoltaika po tajwańsku

Fotowoltaika po tajwańsku

Każdego roku w Tajpej na Tajwanie odbywają się duże targi elektroniczne. W tym roku przypadły one na 12-13 października. Łukasz Tylkowski prezes Spirvent sp. z o.o., jako jedyny przedstawiciel polskiej firmy produkującej falowniki fotowoltaiczne miał możliwość uczestnictwa w owych targach. Była to wizyta oficjalna, organizowana przez TAITRA biuro Rządu Tajwanu po uzgodnieniu z Rządem Polskim. Skąd pomysł na wyjazd w...
Read More
spotkanie z mieszkańcami

Spotkanie z mieszkańcami Gminy Kiełczygłów

Gmina Kiełczygłów rozpoczyna przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje proekologiczne dla swoich mieszkańców poprzez projekt pt. „Rozwój odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach domowych mieszkańców gminy Kiełczygłów”. Program jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020. Planowana inicjatywa dotyczy instalacji fotowoltaicznych i jest odpowiedzią na coraz większe zainteresowanie mieszkańców tematyką Odnawialnych Źródeł...
Read More
Pekin zdobyty!

Pekin zdobyty!

Mamy przyjemność poinformować, że w zawodach robotów RobotChallenge 2017, które odbyły się 4-6 sierpnia 2017 roku w Pekinie, członek zespołu Spirvent Mariusz Pałubicki zdobył tytuł Mistrza Świata w kategorii Linefollower! Gratulujemy! Zwycięzki przejazd robota można GRINCH można zobaczyć pod tym linkiem. Zachęcamy również do zapoznania się z artykułem zamieszczonym  GLOBEnergia + 08/2017
Read More

Informacje o szkoleniach handlowych

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które chcą uzyskać podstawową wiedzę na temat fotowoltaiki, możliwości jej wykorzystania i korzyści płynących z użytkowania fotowoltaiki. Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do aktywnego pozyskiwania inwestorów oraz przedstawienie możliwości kariery w branży OZE we współpracy z Firmą Spirvent Szkolenie jest bezpłatne Plan szkolenia: Sesja networkingowa Co to jest fotowoltaika? Spirvent...
Read More

RobotChallenge 2017 – Lecimy zdobyć Pekin

Szanowni Państwo, mamy przyjemność poinformować, że w zawodach robotów RobotChallenge 2017 w Pekinie walczyć będzie reprezentacja firmy Spirvent – Mateusz Ratajczak i Mariusz Pałubicki (który w zeszłorocznej edycji zawodów zdobył tytuł Mistrza Świata). Zmierzą się oni z najlepszymi zawodnikami na świecie w kategorii Linefollower. Wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 sierpnia 2017 roku. Trzymamy kciuki!
Read More

Instalacja w abonamencie

Wychodząc naprzeciw nowej ustawie OZE Spirvent przygotował nową usługę dla obecnych i przyszłych Partnerów Spirvent. Uchwalona i podpisana przez Prezydenta ustawa o OZE, potwierdza zasadność inwestycji w fotowoltaikę na potrzeby własne. Zwrot nie jest szybki bez dofinansowania, ale wystraczający by kupować w abonamencie. W konsekwencji wprowadzenia zapisów korzystnych dla Prosumenta Banki uruchomiły nowe produkty, dzięki którym finansują...
Read More

Targi GREENPOWER 2017

Szanowni Państwo, W dniach 23-25.05.2017 byliśmy obecni z na targach GREENPOWER 2017, które miały miejsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Było nam bardzo miło tak licznie gościć Państwa na naszym stoisku. Dziękujemy za wszystkie rozmowy, które są ogromną motywacją do dalszych działań i ciągłego rozwoju. Podczas targów odbyły się wydarzenia towarzyszące, podczas których Łukasz Tylkowski, prezes firmy...
Read More
Facebook