ZAUFALI NAM

rząśnia
emabo
agrobex

CERTYFIKATY

Nasza firma jest certyfikowana przez Polskie Sieci Energetyczne.
Gwarantuje to poprawne działanie sprzętu.

Świadectwo zgodności

certyfikat

Deklaracja CE Wolta 5-10 kW

Deklaracja

Deklaracja CE Wolta 2 3 4 kW

Deklaracja

Deklaracja CE Watta

DeklaracjaDeklaracja CE Flara

Deklaracja norm-EN50438-i-VDE0126-1-1 dla inwertera Wolta 2 / 3 / 4 kW

Deklaracja

Deklaracja norm-EN50438-i-VDE0126-1-1 dla inwertera Wolta 5-10 kW

Deklaracja

Deklaracja i wyniki badań harmonicznych inwertera Wolta 2-3-4 kW

zgodność harmoniczna

ZWROT Z INWESTYCJI

Koszt inwestycji 4 kW dla domu jednorodzinnego jest stosunkowo niewysoki. Wynosi około 25 tysięcy złotych. Co jest bardzo istotne- istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na instalację do 80 % ceny (z dotacji celowej z jednostek samorządu terytorialnego, które dysponują środkami).

Korzystając z instalacji fotowoltaicznej można liczyć na obniżenie wysokości rachunków nawet o 85%. Biorąc pod uwagę, że to jednorazowa inwestycja, której pozytywne skutki odczuwać będziemy przez lata, to jest to czysty zysk i ulga w codziennych wydatkach dla całej rodziny.

SYSTEM WOLTA

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA

Zainstalowany system fotowoltaiczny przez cały okres użytkowania nie wymaga dodatkowych nakładów sprzętu i pieniędzy, a zamontowane panele nie potrzebują regularnego serwisowania. Jedynym wysiłkiem ze strony użytkownika jest ich coroczne przemywanie wodą w celu oczyszczenia z zabrudzeń atmosferycznych i kurzu czy pyłu. Dodatkowe plusy naszej technologii to ochrona dachu przed zniszczeniem oraz dodatkowa warstwa izolacji cieplnej.

Istotnym elementem, niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania systemu jest inwerter, inaczej falownik. Za jego produkcję na rynku odpowiadają nie tylko firmy zagraniczne m.in. z Niemiec czy Chin, ale co najważniejsze także z Polski. Firmą wyspecjalizowaną w produkcji falowników jest Sprivent – polski producent inwertera Wolta przewyższający inne wiodące marki swoimi parametrami, jakością oraz wykonaniem. Jednym z największych zalet jest dostosowanie technologii do warunków atmosferycznych przeważających w naszej szerokości geograficznej co dodatkowo zwiększa wydajność i przede wszystkim bezpieczeństwo produktu. Zapewniamy także 5 lat gwarancji i serwisowanie na terenie Polski przez producenta.

INWESTOR

Inwerter Wolta i miernik Watta, które działają w ramach instalacji fotowoltaicznej pozwalają na bieżąco, na ekranie komputera, tabletu czy smartfona obserwować sytuację energetyczną domu, firmy bądź gospodarstwa zasilanego przez elektrownię słoneczną.

Informacje o zużyciu energii pomogą nam mądrze nią zarządzać. W panelu użytkownika jak na dłoni widać skok zużycia energii, gdy włącza się czajnik. Po pewnym czasie systematycznych obserwacji można też łatwo dostrzec podłączoną bez potrzeby do gniazdka ładowarkę, drukarkę czy komputer. Dzięki temu nauczymy się oszczędzać energię. Istnieje możliwość porównywania danych historycznych , które pozwalają określić jak na domowy bilans energetyczny wpłynął zakup nowej lodówki czy telewizora.

Istotne są także alerty informujące o nietypowych zdarzeniach w instalacji. Pozwalają one zawczasu sprawdzić jej poszczególne elementy i wyeliminować nieprawidłowości, unikając często poważniejszych awarii.

system BMS
INWESTOR
INWESTOR

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Facebook